ФИНАЛЕ ЛЕТЊЕ ЛИГЕ У МАЛОМ ФУДБАЛУ 2023

На терену за мале спортове у Бојнику одиграно је финале 5. Летње лиге у малом фудбалу. Екипа ЕЛЕВЕН Бојник је одбранила титулу насбољег и однела победу, пехар и награду за прво место. Друго место је освојила екипа  СРЂАН ИЛИЋ. Елевен је у борби за прво место победио са 4:0 док је у борби за 3  место екипа ФЕР ПЛЕЈ Доње Бријање победила  са 6:2 екипу ЈАШКО И МИШКО Плавце.

Најбољи играч је Данијел Станишић, најбољи стрелац Саша Станковић а најбољи голман Владимир Ђикић.

Поред пехара и медаља екипе су освојиле и 120.000 за Прво место, 70.000 за Друго место и 50.000 за треће место.

У категорији ветерана Прво место и 35.000 освојила је екипа стубле, Друго место и 25.000 екипа Горње Бријање а Треће место и 15.000 динара екипа Школе.

Најбољи стрелац Младен Ђорђевић, најбољи играч Жарко Мосић а најбољи голман Драган Живковић.

Организатор Летње лиге је спортски савез општине Бојник а генерални покровитељ општина Бојник.

Екипа школе се показала веома хуманом, цео износ награде поклонила је малом Лазару. Њиховим примером кренули су и други па су неки део добијених пара дали у хуманитарне сврхе за лечење малог Лазара.